Презентація школи
Історія школи
З метою реалізації програми ліквідації неписемності серед населення в селі була відкрита школа у 1925 році. Школа лікнеп була у пристосованому приміщенні, в якому навчалися не лише діти, а й дорослі. Це було приміщення на 4 кімати з єдиним довгим коридором. Директором цієї школи був В. П. Корнійчук. Спочатку це була початкова школа, а згодом, у 1927 році, школу реорганізовано в єдину загальноосвіню трудову семирічну школу, що мала два ступені: І ступінь - 1 - 4 класи, ІІ ступінь - 5-7 класи. Директором школи працювала М. С. Глушенко.
В 1937 році, в селі вступила в дію нова двоповерхова школа, директором призначено С. П. Житкевича. В роки війни школа не працювала.
У 1944 році, школа знову почала діяти і диретором її став О. Р. Ласкавий. Ця школа проіснувала до 1953 року. А в 1954 на її базі вілкрито середню школу. Тут навчалися діти з навколишніх сіл (Корошино, Майдан, Жовтневе, Сердюки, Зольня, Лопатичі). Для них при школі працювала їдальня, був відкритий інтернат. З ініціативи директора школи Г. О. Житкова добудовене приміщення для учнів початкових класів.
Школа пережила всі етапи реформ шкільноїосвіти. В 1971 році була закрита середня школа, почала діяти неповна середня школа з восьмирічним, а потім дев'ятирічним терміном навчання. За проханням батьків було виділено кошти на будівництво нової школи. У 1988 році почалося будівництво, а з вересня 1991 роу вона була введена в експлуатацію.
За останні 10 років багато учнів школи стали випускниками Житомирського педуніверситету різних факультетів, Житомрської агроекологічної академії, Київської юридичної академії.
Своїми досягненями вони завдячують висококваліфікованому колективу вчителів серед яких є справжнімайстри своєї справи: Л. Ф. Семенчук.
Директором школи працює К. А. Майгун, вчителька української мови та літератури. В школі навчається 154 учні; працює 24 вчителі, з них 22 мають вищу освіту. Вчителів вищої категорії - 7, першої категорі\ - 7.
Школа працює на проблемною темою " Розвиток компетентностей учасників освітнього процесу в умовах формування інноваційного простору закладу".
Педагогічними пріоритетами школи є: особистість учня, його індивідуальність, характер, життєві прагнення і здатність учитись. Велика робота едеться по формуванню в учнів національної відомості, високої моралі, духовних якостей.